• Ünnepélyes tanévnyitó

• Tisztelt Szülők/Kedves diákok!

A 2023/2024-es tanítási év ünnepélyes megnyitójára 2023. szeptember 4-én, hétfőn kerül sor a következő programmal:

7.30 -8.00            osztályfőnöki órák

8.05 -9.00            ünnepélyes tanévnyitó az iskolaudvaron

9.15 -10.00         ünnepi Veni Sancte mise a templomban

A hétfői nap programja a misével ér véget, ezen a napon sem az iskolakonyha, sem a napközi nem üzemel. A konyhafőnök kéri a szülőket, hogyha bármilyen kérdésük van, a 02/45 958 120 telefonszámon érdeklődhetnek.

Kérjük a tanulókat, hogy az időjárásnak megfelelően öltözködjenek!

Mindenkit szeretettel vár az iskola tantestülete

• Állásajánlat

• A féli Alapiskola informatika -tanárt keres 30%-os órakötelezettségre: 7 óra = 1 nap/ hét. Fizetési feltételek az érvényes bértáblázatok szerint.

Základná škola s VJM v Tomášove hľadá učiteľa informatiky na 30%-ný úväzok: 7 hodín = 1 deň /týždeň. Znalosť maďarského jazyka nutná. Platové podmienky podľa platných taríf.

Kapcsolat / Kontakt: zsmadtom@zsmadtom.sk, tel.: 0944 251 357.